RC2012F1744CS
MFR.Part #
RC2012F1744CS
JLCPCB Part #
C4329594
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS