RC2012F2874CS
MFR.Part #
RC2012F2874CS
JLCPCB Part #
C4324717
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS