73WE7R011F
MFR.Part #
73WE7R011F
JLCPCB Part #
C4316611
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS