RC2012F303CS
MFR.Part #
RC2012F303CS
JLCPCB Part #
C4314206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS