RC1608F112CS
MFR.Part #
RC1608F112CS
JLCPCB Part #
C4311762
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS