73M1AR036F
MFR.Part #
73M1AR036F
JLCPCB Part #
C4309548
Description
1W 36mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS