RM06F1212CT
MFR.Part #
RM06F1212CT
JLCPCB Part #
C4308984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS