RC2012F1623CS
MFR.Part #
RC2012F1623CS
JLCPCB Part #
C4308549
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS