RN12B8251CT1-25
MFR.Part #
RN12B8251CT1-25
JLCPCB Part #
C4296468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS