RM06J563CT
MFR.Part #
RM06J563CT
JLCPCB Part #
C4295429
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS