RM02F33R0CT
MFR.Part #
RM02F33R0CT
JLCPCB Part #
C4295320
Description
-55℃~+125℃ 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS