1206W4F2674T5E
MFR.Part #
1206W4F2674T5E
JLCPCB Part #
C47623
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS