RCS1005F363CS
MFR.Part #
RCS1005F363CS
JLCPCB Part #
C4292229
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS