RCS0603J185CS
MFR.Part #
RCS0603J185CS
JLCPCB Part #
C4282948
Description
-55℃~+125℃ 1.8MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS