73M2AR010F
MFR.Part #
73M2AR010F
JLCPCB Part #
C4281263
Package
2512
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS