RM02F2000CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F2000CT
JLCPCB Part #
C4273387
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS