RM06F4872CT
MFR.Part #
RM06F4872CT
JLCPCB Part #
C4257782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS