RC1608F1334CS
MFR.Part #
RC1608F1334CS
JLCPCB Part #
C4245616
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS