RM10F5901CT
MFR.Part #
RM10F5901CT
JLCPCB Part #
C4243052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS