1210W2J0473T5E
MFR.Part #
1210W2J0473T5E
JLCPCB Part #
C474293
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS