CS05W8J030LT5E
MFR.Part #
CS05W8J030LT5E
JLCPCB Part #
C473946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30mΩ 500V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS