HP06W2F250LT5E
MFR.Part #
HP06W2F250LT5E
JLCPCB Part #
C473588
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS