RM06F1182CT
MFR.Part #
RM06F1182CT
JLCPCB Part #
C4229323
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS