1210W2J0100T5E
MFR.Part #
1210W2J0100T5E
JLCPCB Part #
C473562
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS