CS05W8J010LT5E
MFR.Part #
CS05W8J010LT5E
JLCPCB Part #
C473020
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 125mW 500V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS