RC1005F163CS
MFR.Part #
RC1005F163CS
JLCPCB Part #
C4217532
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS