RCS1608J392CS
MFR.Part #
RCS1608J392CS
JLCPCB Part #
C4204736
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS