RC0402F3011CS
MFR.Part #
RC0402F3011CS
JLCPCB Part #
C4183175
Description
-55℃~+125℃ 3.01kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS