RC1608F1580CS
MFR.Part #
RC1608F1580CS
JLCPCB Part #
C4158056
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS