W15L-1A3TF-L2R-DC3V/16A
Extended
Manufacturer
Zhejiang Fanhar
MFR.Part #
W15L-1A3TF-L2R-DC3V/16A
JLCPCB Part #
C467030
Package
Plugin,12.5x28.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 16A 16A@250VAC 20mΩ 277V@AC 3V 5 AgSnO2 Dual Coil 插件,12.5x28.8mm Magnetic Latching Relays ROHS