RC1005F8452CS
MFR.Part #
RC1005F8452CS
JLCPCB Part #
C4148765
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS