RCS1005F28R0CS
MFR.Part #
RCS1005F28R0CS
JLCPCB Part #
C4093725
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS