RC1608F9763CS
MFR.Part #
RC1608F9763CS
JLCPCB Part #
C4088164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS