RC2012J131CS
MFR.Part #
RC2012J131CS
JLCPCB Part #
C4084732
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS