TC0325D510JT5E
MFR.Part #
TC0325D510JT5E
JLCPCB Part #
C45524
Description
-55℃~+155℃ 167mW 51Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS