RC0402F150CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402F150CS
JLCPCB Part #
C4082153
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS