RM04F3R32CT
MFR.Part #
RM04F3R32CT
JLCPCB Part #
C4080888
Description
-55℃~+155℃ 3.32Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS