RC2012F37R4CS
MFR.Part #
RC2012F37R4CS
JLCPCB Part #
C4078423
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS