RM06J2R0CT
MFR.Part #
RM06J2R0CT
JLCPCB Part #
C4072316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS