RC2012F3484CS
MFR.Part #
RC2012F3484CS
JLCPCB Part #
C4058448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS