RCS2012F2872CS
MFR.Part #
RCS2012F2872CS
JLCPCB Part #
C4057506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS