RC2012J302CS
MFR.Part #
RC2012J302CS
JLCPCB Part #
C4056527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS