RC1608F13R7CS
MFR.Part #
RC1608F13R7CS
JLCPCB Part #
C4054716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS