RM02F2940CT
MFR.Part #
RM02F2940CT
JLCPCB Part #
C4051547
Description
-55℃~+125℃ 294Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS