RC1005F755CS
MFR.Part #
RC1005F755CS
JLCPCB Part #
C4046423
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS