RC2012F16R5CS
MFR.Part #
RC2012F16R5CS
JLCPCB Part #
C4041937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS