RM20F2261CT
MFR.Part #
RM20F2261CT
JLCPCB Part #
C4024458
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS