VLU1016-101KB
MFR.Part #
VLU1016-101KB
JLCPCB Part #
C43761797
Package
Plugin,D11.5xL18.5mm
Description
100uH 130mΩ 2.5A Drum-core inductor ±10% 插件,D11.5xL18.5mm Power Inductors ROHS