73M2AR030F
MFR.Part #
73M2AR030F
JLCPCB Part #
C4007344
Description
2W 30mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS