RM12F1213CT
MFR.Part #
RM12F1213CT
JLCPCB Part #
C4006770
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS